Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 22 721 01 35

Jak ubierać się w ciąży zimą?

13-01-2020

Ciąża podczas zimnych miesięcy potrafi być uciążliwa. Kurtka sprzed ciąży nie chce zapiąć się na brzuchu, spodnie nie zakrywają całego brzucha, przez co jest zimno, spuchnięte kostki nie reagują dobrze na ciężkie zimowe buty… Problemów jest sporo, ale wszystkie można załatwić w bardzo prosty sposób. Wystarczy przemyśleć dokładnie, jakie ciążowe zimowe stylizacje jeszcze pasują na ciążowy brzuszek i dokupić te, które są potrzebne. Zatem jak się ubrać w ciąży zimą?

Wygoda oraz ciepło

Na minusowe temperatury i mroźny wiatr idealnie sprawdzi się odpowiednio dobrana kurtka ciążowa. Kurtki ciążowe są specjalnie poszerzane w brzuchu, aby bez problemu mogły się dopiąć.. Dzięki temu przyszłej mamie będzie ciepło i wygodnie. Nowoczesne kurtki ciążowe są również oddychające, co jest szczególnie ważne w zimie oraz są wyjątkowe funkcjonalne. Kurtka ciążowa Dixie jest wyjątkowo elegancka i może być też noszona po ciąży. 

kurtka ciążowa dixie

Współczesne kurtki ciążowe są szyte tak, aby nie poszerzały niepotrzebnie figury ciężarnej. Kurtka ciążowa Seja posiada francuskie cięcia wyszczuplające i wydłużające sylwetkę. Jest poszerzona przede wszystkim na brzuchu i dzięki temu nie doda niepotrzebnych kilogramów ciążowej figurze. 

kurtka ciążowa seja torelle

 

 

 

Miękkie i cieplutkie swetry ciążowe

Odpowiednio dobrane swetry ciążowe zapewnią ciepło dla przyszłej mamy, a nawet będzie można je nosić po ciąży! Sweter ciążowy i do karmienia Judy Vegan sprawdzi się idealnie podczas ciąży jako część stylizacji codziennej, a nawet do pracy. Cudowne jest to, że można go również nosić podczas karmienia, gdyż dzięki przemyślanej konstrukcji zapewnia możliwość dyskretnego i wygodnego karmienia. Dodatkowo posiada on certyfikat V-Lebel wydawany jedynie produktom wegańskim.

sweter ciążowy i do karmienia judy vegan

Sweter ciążowy do karmienia Mireja jest kolejną świetną opcją dla kobiet, które cenią sobie funkcjonalność ubrań. Sweter ten można nosić podczas ciąży do praktycznie każdego rodzaju okazji. Można go również nosić podczas karmienia dziecka, gdyż po obu stronach bluzki wszyte są kryte zameczki błyskawiczne pozwalające na karmienie piersią. Nawet po skończeniu karmienia piersią można go nosić z powodzeniem jako tunikę lub sukienkę. Sweter ciążowy do karmienia Mireja

 

Wygodne spodnie ciążowe 

Podczas zimniejszych miesięcy lepiej jest nosić spodnie niż sukienki, gdyż zapewniają one większe ciepło. Niektóre kobiety w ciąży obawiają się, że może być to niewygodne lub mało eleganckie rozwiązanie, a jest to całkowita nieprawda. Odpowiednio dobrane spodnie ciążowe zapewnią wygodę oraz będą świetnie podkreślały ciążową figurę. 

 

Spodnie ciążowe Capra posiadają miękką i rozciągliwą gumkę, która zapewni komfort każdej przyszłej mamie. Składają się w 95% z bawełny, co na pewno zapewni ogrzanie ciała. Ich krój został tak zaprojektowany, że można je nosić z powodzeniem nawet lata po ciąży. 

Spodnie ciążowe Capra

 

Wygodnym rozwiązaniem są również dresy ciążowe. Spodnie dresowe Angus zostały wykonane z czystej bawełny oraz są regulowane sznurkami. Dzięki temu możesz dopasowywać przewiewność spodni. Sprawdzą się one idealnie podczas dłuższych spacerów, a nawet podczas chodzenia po górach.

Spodnie ciążowe Fitness Slim