Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 797 413 391

Prezentownik dla ciężarnej Mamy na Dzień Kobiet

04-03-2020

Coraz większymi krokami zbliża się wyczekiwany Dzień Kobiet. Oprócz tradycyjnych kwiatów warto też przygotować wyjątkowy prezent, który będzie kojarzył się z kobiecością.

Prezent dla ciężarnej - co kupić?

W ten dzień warto obdarować przyszłą Mamę prezentami podkreślającymi jej kobiecość, aby przypomnieć jej, że wciąż jest ona piękną kobietą. Dlatego w Torelle postanowiliśmy przygotować prezentownik z propozycjami prezentów dla ciężarnych przyszłych Mam.

Elegancka sukienka ciążowa

Przyszła Mama też chce ładnie wyglądać i poczuć się kobieco! Nic tak nie podkreśli kobiecość i, jak odpowiednio dobrana sukienka ciążowa. W naszym sklepie można znaleźć ich naprawdę wiele. Sukienki odcinane pod biustem, we wzorki, koronkowe… Można znaleźć odpowiedni fason dla każdej ciężarnej kobiety.

 

sukienka ciążowa maca na dzień kobiet sukienka ciążowa kamea na dzień kobiet

 

Większość naszych sukienek jest odpowiednia nie tylko podczas ciąży, ale również w okresie karmienia. Wbudowane specjalne suwaki czy odpowiednia konstrukcja dekoltu sprawia, że nawet karmienie piersią w miejscach publicznych nie będzie krępujące. 

 

Sesja fotograficzna

Nawet najcięższą ciążę po latach wspomina się ciepło i miło. Warto jest utrwalić ją w piękny sposób. Sesja ciążowa jest wspaniałym pomysłem na cudowną pamiątkę z okresu ciąży, a jednocześnie pozwala przyszłej Mamie chwilowe wcielenie się w rolę modelki i na poczucie się wyjątkowo. 

sukienka celebrity ciażowa na dzień kobietsukienka ciążowa yona na dzień kobiet

Jednym z ważniejszych aspektów każdej sesji zdjęciowej jest odpowiednie ubranie ciążowe. Powinno ono nie tylko podkreślać atuty, ale również być wygodne i komfortowe. W końcu sesja może trwać nawet parę godzin, a dla ciężarnej przyszłej Mamy najważniejsza jest swoboda — bez niej na pewno nie będzie czuła się kobieco!

Dobry masaż

Porządny, profesjonalny prezent będzie idealnym prezentem dla przyszłej Mamy. Specjalne masaże dla kobiet w ciąży stosuje się w celu zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz zrelaksowania ciężarnej.

Masaż relaksacyjny dla ciężarnych jest nie tylko relaksujący, ale poprawia też przepływ krwi, ujędrnia skórę i zapobiega obrzękom, które są tak częste u ciężarnych. Świetnie sprawdzi się również jako profilaktyka przeciwżylakowa w ciąży. 

Poduszki ciążowe i do karmienia

Każdej przyszłej Mamie przydadzą się specjalne długie poduszki, dzięki którym będzie mogła się ona wygodnie położyć. Poduszka odciąża kręgosłup, ułatwia zasypianie i jest świetną podporą do późniejszego utrzymania dziecka obok siebie na łóżku. Świetnie sprawdzi się również jako poduszka do karmienia maleństwa. Poduszka w połączeniu ze specjalnymi bluzkami do karmienia sprawi, że karmienie dziecka stanie się najprzyjemniejszą czynnością na świecie!