Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 22 721 01 35

Wegańskie ubrania ciążowe i do karmienia

06-02-2020

Wegańskie może być nie tylko jedzenie, ale również ubrania. Torelle jest pierwszą w Polsce firmą oferującą certyfikowane wegańskie ubrania ciążowe. Uzyskaliśmy certyfikat V-Label VEGAN, który gwarantuje, że podczas produkcji ubrań nie ucierpiało żadne zwierzę.

Wegańskie ubrania, czyli jakie?

Odzież wegańska to taka, która w swoim składzie nie ma żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego a także w procesie produkcji nie były używane żadne substancje odzwierzęce.

Nie można również zapominać o tym, że drobne komponenty ubrania również powinny być wegańskie. Guziki, zamki błyskawiczne, nici, substancje pomocnicze dodawane do włókien, czy barwniki nadające kolor naszym ubraniom, również

Wszystko to sprawia, że pełna analiza składu ubrania może być niesamowicie trudna. Nawet jeśli mamy informacje o pochodzeniu materiału, z którego wykonane jest ubranie, to nie możemy mieć pewności, czy inne drobne elementy również są wegańskie.

Co to jest certyfikat V-Label?

Dla wygody i pewności Klientek i Klientów firma Torelle postanowiła postarać się o oficjalną certyfikację niektórych naszych ubrań znakiem V-Label VEGAN.

Certyfikacja V-Label pozwala na analizę, na którą nie mogą sobie pozwolić konsumenci na co dzień, co umożliwia dokonanie pewnego i świadomego wyboru zakupowego. Inicjatorem znaku V-Label jest European Vegetarian Union (EVU), który jest również organizacją parasolową dla licznych europejskich organizacji wegańsko-wegetariańskich.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem naszej serii VEGE MAMA.

Wegańskie ubrania ciążowe i do karmienia

Ciążowa odzież wegańska jest już dostępna w naszym sklepie. Do wyboru jest sporo bluzek ciążowych, które mogą stanowić bazę wielu stylizacji. Nasza oferta jest również pełna sukienek ciążowych i do karmienia, które nadają się do codziennych stylizacji oraz na wielkie wyjścia.

Nasza oferta ciążowej odzieży wegańskiej stale się powiększa, więc zachęcamy do jej regularnego sprawdzania.

 

 

 

comfy blouse vegancomfy blouse black vegansori blouse veganmaze dress vegancandy dress vegan