Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 797 413 391

5 rzeczy, które zmienią sposób, w jaki myślisz o swojej garderobie do karmienia piersią.

19-08-2022

 

Jak odpowiednie ubrania do karmienia piersią mogą zmienić twoją podróż przez karmienie piersią?

Przy malutkich dzieciach, które często są karmione co kilka godzin, prawdopodobnie częściej niż myślałaś będziesz karmić piersią w miejscach publicznych, więc posiadanie przyjaznych dla karmiących ubrań, które pozwolą Ci na odrobinę prywatności, komfortu i łatwego dostępu staje się priorytetem.

Dla wielu kobiet rezygnacja z dotychczasowego stylu, w połączeniu ze zdrową dawką braku snu, może sprawić, że poczują się nieco wymęczone, nieco "mamusine" i nieco jakby straciły poczucie własnej wartości.

Zebraliśmy 5 istotnych rzeczy, które powinnaś wiedzieć o ubraniach do karmienia, które pomogą Ci poczuć się modnie i szykownie - i będą wspierać Twoją podróż przez karmienie piersią, gdziekolwiek i kiedykolwiek potrzebujesz.

Możesz być trendy i być matką karmiącą - to już nie musi być wybór!

Praktyczne i stylowe mogą współistnieć! Nie ma wątpliwości, że ciąża i macierzyństwo zmienią sposób ubierania się na co dzień, ale mamy nie muszą już czuć się "mamusiami". Nadeszła era #mumlife, a matki są ikonami stylu, szefami biznesu i wszechstronnymi superbohaterkami i ich ubrania powinny to odzwierciedlać. Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami projektowania "niemacierzyńskich" ubrań ciążowych - z kolekcją odzieży do karmienia piersią, która została subtelnie dostosowana do karmienia piersią, co oznacza, że możesz ją nosić jeszcze długo po ciąży oraz okresie karmienia piersią, co sprawia, że warto w takie ubrania zainwestować.

Możesz karmić dyskretnie, bez konieczności ukrywania się.

Bluzka LAVIS

Rozmawiamy z wieloma nowymi matkami, zwłaszcza tymi, które po raz pierwszy mają dziecko, które uważają, że pomysł karmienia w miejscu publicznym jest trochę krępujący. Ale tak wcale nie musi być!  Karmienie piersią to ciężka praca i może być wyzwaniem, zwłaszcza na początku, a posiadanie odpowiedniej garderoby może pomóc zmniejszyć te obawy. Odzież do karmienia jest wyposażona w różne funkcje, które pozwalają na dyskretne karmienie bez konieczności ukrywania się w odludnym kącie (lub, co gorsza, w publicznej toalecie!). Różne opcje z przemyślanymi detalami projektowymi oznaczają, że możesz znaleźć styl, który pasuje do ciebie i rutyny karmienia twojego dziecka.

Częstą opcją, aby uniknąć poczucia, że wszystko jest na widoku, jest nakładanie topów i kamizelek do karmienia piersią pod luźne topy, dzięki czemu możesz podciągnąć górną warstwę do karmienia, zachowując przy tym zakryty brzuch. Teraz już nie będziesz musiała ubierać się „warstwowo”. Nasze bluzki do karmienia i sukienki do karmienia mają tę funkcję wbudowaną dzięki sprytnym projektom. Przy dwu warstwowym przodzie możesz podnieść, ściągnąć lub odciągnąć na bok tylko materiał zakrywający piersi, z dodatkowym panelem pod spodem dla dodatkowej dyskrecji, i karmić piersią z łatwością. Nie trzeba zakładać dodatkowych warstw - co jest korzystne, zwłaszcza w miesiącach letnich.

    

Bluzka GAJA                                                      Sukienka HOODIE

 

Innym rozwiązaniem są dyskretne zamki błyskawiczne wszyte na wysokości piersi.

 

 

Bluza JOY                                                        Sukienka DANI

 

Sa też bluzy z zamkami błyskawicznymi rozpinanymi od góry do dołu, pozwalające ukryć maleństwo pod przodem bluzy.

 

Bluza DIUNA

 

Nie musisz wymieniać całej swojej garderoby.

Wiemy, że posiadanie noworodka jest już kosztownym etapem życia, więc ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest zakup zupełnie nowej garderoby. Twoja garderoba do karmienia może bezproblemowo współpracować z istniejącymi rzeczami - wybierz wybrane topy i sukienki do karmienia, aby stworzyć hybrydową garderobę, z której ubrania do karmienia możesz stylizować z elementami już znajdującymi się w twojej szafie, takimi jak ulubione dżinsy, spódnica w kratkę lub ukochana kurtka, a będziesz gotowa na każdą okazję.

Możesz (i powinnaś) czuć się wspaniale w swoich ubraniach do karmienia.

Odpowiednie ubranie może wpłynąć na to, jak się czujesz fizycznie i emocjonalnie. Spędziłaś całą ciążę na przygotowaniach do narodzin dziecka, szukając gadżetów i niezbędnych rzeczy, aby upewnić się, że twój piękny nowy przybysz ma wszystko, czego potrzebuje, ale przy tak dużym skupieniu się na dziecku bez wątpienia odłożyłaś swoje własne potrzeby na drugi plan.

 

Ponieważ ubrania do karmienia są bardzo często prane, bardzo ważne jest aby były wykonane z dobrych materiałów. Takich, nie powyciągają się po praniu, nie stracą kolorów, lub nie zbiegną się o dwa rozmiary.

Ważne jest aby materiały użyte do wykonania były przyjazne zarówno dla matki jak i dla maluszka.

 

Ubrania, które pozwolą ci karmić piersią z pewnością siebie i zapewnią ci dobre samopoczucie, mogą naprawdę wiele zmienić w podróży karmiącej mamy. Warto szukać modnych, wygodnych i funkcjonalnych ubrań, które sprawią, że będziesz promienieć! Niezależnie od tego, czy chodzi aby to była idealna bluzka do karmienia, klasyczny top do karmienia,  czy też odpowiednia do pracy sukienkę dla matki karmiącej, odpowiednia odzież do karmienia jest inwestycją w Twoją osobistą opiekę nad sobą. Warto wydać pieniądze na te, które będą wygodne, funkcjonalne i będziesz je uwielbiać.