Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 797 413 391

Koszty i sposoby dostawy

 

KOSZTY PRZESYŁKI I TERMIN REALIZACJI

Cena wysyłki towaru zależy od wartości zamówienia i metody płatności.

Zarówno w przypadku przesyłek paczkomatami  jak i firmą kurierską możliwa jest płatność przy odbiorze. W przypadku przekroczenia określonych progów wartości zakupów, sklep internetowy ponosi koszty związane z przesyłką.

 

Firma Kurierska

Wartość zamówienia

Przedpłata

Płatne przy          odbiorze

do 150 zł

 14 zł

 17 zł

ponad 150 zł

 gratis

  gratis

 

 

Paczkomaty

Wartość zamówienia

Przedpłata

Płatne przy   odbiorze

do 150 zł

9 zł

 12 zł

ponad 150 zł

 gratis

 

 

 

 Więcej informacji na temat paczkomatów. 

 

Kurier do krajów UE

 Wartość zamówienia

 Przedpłata

 Płatne przy odbiorze

0,00zł - 999,99zł

60,00 zł

nie dotyczy

 

Odbiór osobisty:

W Warszawie Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy: Blizne Jasińskiego ul. Kochanowskiego 31, w godzinach 9.00 - 15.00 po wcześniejszym umówieniu. Wtedy koszt przesyłki wynosi 0 zł.

Przed przybyciem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności produktu oraz umówieniu konkretnej godziny odbioru.

Termin realizacji zamówienia

Zazwyczaj wysyłamy towary  w przeciągu 3 dni od złożenia zamówienia.  Jeśli  kupujący zamówił kilka produktów staramy się jak najszybciej skompletować zamówienie, tak aby przesłać wszystkie produkty w jednej paczce.  Gdy wystąpią znaczące różnice w dostępności przedmiotów (np. jeden dostępny jest od zaraz a drugi po dłuższym czasie ) jedno zamówienie może zostać wtedy rozdzielone na więcej niż jedną przesyłkę. Jeśli wystąpi taka sytuacja, kupujący ponosi jednokrotnie koszty przesyłki - my opłacamy koszty pozostałych przesyłek.

W przypadku wybrania przesyłki kurierskiej, otrzymasz ją w następnym dniu roboczym po nadaniu (max dwa dni ). Przesyłki najczęściej dostarczane są w godzinach 8.00-17.00, a w większych miastach zdarza się to także po południu i wieczorem. Nie zapomnij, że jako adres wysyłki najlepiej podać adres swojego zakładu pracy, bowiem przesyłki kurierskie najłatwiej się odbiera w firmach.

Uwaga: Przesyłki są wysyłane tylko i wyłącznie w dni robocze!

Klient na bieżąco jest informowany o całym procesie realizacji zamówienia zakończonym wysyłką towaru. W przypadku wystąpienia problemów z realizacją zamówienia (np. brak dostępności towaru czy rozdzielenie zamówienia na kilka przesyłek ) Klient zostanie o tym fakcie poinformowany mailowo lub telefonicznie. W tym momencie istnieje, w zależności od decyzji Klienta,  możliwość  anulowania lub modyfikacji zamówienia (np.  gdy wybrana bluzka jest dostępna, ale tylko w innym kolorze).