Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 22 721 01 35

O firmie

Torelle – nasza pasja

Produkcją odzieży ciążowej zajmujemy się od 1996 roku. Torelle jest firmą rodzinną, a ponieważ praca jest dla nas pasją, nasza marka szybko stała się rozpoznawalna, a produkty zdobyły uznanie, sympatię i zaufanie klientek. Dziś naszymi kreacjami mogą cieszyć się nie tylko Polki, ale i kobiety z wielu innych krajów, także spoza Europy. Ubrania ciążowe Torelle można kupić w: Australii, Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Nowej Zelandii, Portugalii, Rumunii, Słowenii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, we Francji, na Słowacji, Litwie, Łotwie i Malcie.

Piękno, kobiecość i wdzięk – w każdym stylu

Tym, co wyróżnia nasze kolekcje i sprawia, że wciąż zdobywamy serca pań (i miejsca w ich garderobach), jest ich charakter, który w subtelny sposób podkreśla kobiecy wdzięk i piękno ciążowych kształtów. Minęły czasy, kiedy odzież dla przyszłych mam przypominała workowate uniformy. Dziś bluzki, sukienki, spódnice i spodnie, które szyjemy, to klasa i szyk – niebanalne wzornictwo, finezyjne formy i ciekawe rozwiązania. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę, ale już dziś, niezależnie od tego, czy kobieta ceni oryginalność, wyszukaną elegancję czy stawia po prostu na wygodę, z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze modele to kwintesencja kobiecości, dlatego każda przyszła mama, właśnie dzięki nim, poczuje się naprawdę piękna, kobieca i pełna wdzięku – w każdym stylu!

Wygoda i funkcjonalność – w ciąży i po porodzie

Propozycje Torelle to nie tylko dobry smak i gust. Nasze modele, dzięki specjalnym krojom, zastosowanej technologii i wysokogatunkowym materiałom o dużej zawartości Lycry, są bardzo wygodne, praktyczne i funkcjonalne. Nie dość, że podczas ciąży, z miesiąca na miesiąc, z centymetra na centymetr, idealnie dopasowują się do kształtów zmieniającej się sylwetki, to doskonale sprawdzają się jeszcze kilka tygodni po narodzinach dziecka, zanim mama powróci do wagi i formy sprzed ciąży. Co więcej, wiele naszych bluzek i sukienek posiada rozwiązania, z których – z pewnością – ucieszą się mamy karmiące piersią.

Dbamy o dobre samopoczucie mamy tak w ciąży, jak i po porodzie!

Torelle – doskonała jakość

Jesteśmy profesjonalistami, kochamy to, co robimy, a ponieważ wiemy, czego pragną kobiety, nasze bluzki, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie satysfakcjonują najbardziej wymagające mamy – także pod względem jakości. Spełniamy najwyższe standardy – to nas cieszy i inspiruje, ale i zobowiązuje. Choć odnieśliśmy sukces, wciąż się rozwijamy, niezmiennie stawiając na doskonałą jakość – nasze modele to fantastyczne materiały, finezja i precyzja, a także dbałość o najdrobniejsze detale. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Torelle to gwarancja satysfakcji – wyjątkowy design, niespotykana funkcjonalność i doskonała jakość!