Wydaj 100 pln i wybierz sobie prezent :)

Wydaj 300 pln a dostaniesz bluzkę GRATIS!!!

TEL: 797 413 391

Wyższy poziom kobiecości Vol. 2 – Torelle też tam będzie!

01-12-2016

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was 3 grudnia b.r. na kolejną edycję wydarzenia: „Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy poziom kobiecości. Vol. 2”, organizowanego przez portal Oh!me. (www.ohme.pl).
Dlaczego kolejną? Ponieważ podczas pierwszej edycji okazało się, że takie spotkania kobiet są bardzo potrzebne. Pozwalają poczuć moc i energię innych kobiet, wymienić się doświadczeniami, opiniami na naprawdę różne tematy i… wspólnie się pośmiać.
Zainteresowanie „Kobiecą stroną mocy” sprawiło, że postanowiono przenieść spotkanie w większe miejsce, do nowej przestrzeni kreatywnej w sercu Warszawy- Babki do wynajęcia, w którym będziemy miały jeszcze większą możliwość czerpania tego, co w tym dniu będzie najlepsze i specjalnie dla Was przygotowane.
Podczas drugiej edycji tego wydarzenia ponownie będziemy rozmawiać z ekspertami o tych obszarach życia, które są najważniejsze dla kobiet – czyli o miłości, o relacjach, naszych emocjach, zdrowiu, modzie, urodzie i seksualności.

Będzie to, co kobiety lubią najbardziej – czyli rozmowy z ekspertami o rzeczach dla nas ważnych – to dla duszy, a dla ciała możliwość zakupów na stoiskach wystawców, gdzie każda z nas z pewnosćią znajdzie coś dla siebie. Sotkamy producentów kosmetyków, odzieży, bielizny, biżuterii, żywności, wydawnictwa, kliniki urody i inne (www.nissan.plwww.pramerica.plwww.johnmasters-polska.pl. www.naturativ.plwww.mamaicorka.comwww.eyebar.plwww.nun-mi.comwww.glov.cowww.kopytkomamuta.plwww.biomed.plwww.hurom.com.plwww.boskas.plwww.pika.com.plwww.marykay.plwww.trikooconcept.plwww.polanska-co.plwww.lubczynska.plwww.ecoandmore.plwww.ateliermokotow.plwww.vlaboratories.plwww.cpp.plwww.gelocoaching.plwww.dzikiryz.plwww.twojasesja.comwww.dearjohn.plwww.joyday.infowww.nessi-sport.comwww.aqademia.euwww.blessjewellery.comwww.paleta-piekna.comwww.facebook.com/GaleriaRzeczyWyszukanych/www.ivanatura.plwww.purite.plwww.miapka.plwww.seysso.comwww.facebook.com/Opaczewska43/www.gatta.plwww.polankafashion.comwww.behappy-masaz.plwww.valcena.plwww.adamada.plwww.secretplace.plwww.dfmedica.euwww.modelove.euwww.cybex-online.comwww.curverstyle.plwww.kolagen-ncn.plwww.liparie.plwww.abr-ksiegowosc.plwww.goodplant.plwww.phenome.euwww.annabelleminerals.plwww.bonami.plwww.braster.euwww.ufranciszka.plwww.cocoons.euwww.medestetis.plwww.idea25.plwww.fizjomedspa.plwww.entecafe.pl, , www.orlybeauty.plwww.gatta.plwww.sklep.krystynoniedenerwujmatki.plwww.janpol.plwww.torelle.plwww.facebook.comMassage.MRC/www.grandel.plwww.colwayinternational.comwww.revisage.pl/plexr/www.spamazury.plwww.nuskin.com,www.fiori-ioli.plwww.bypolala.plwww.elixirbynature.plwww.studioszymojko.pl,www.magumoda.plwww.one-ingredient.plwww.muppetshop.euwww.pomada.plwww.izi.wellu.eu,www.SzeptM.pl,www.sordyljewellery.comwww.liqpharm.plwww.waterclouds.com.plwww.mamodzialaj.plwww.facebook.com/goodlooksalonurody)

Będzie również można spotkać się i obejrzeć prace Oli Lubczyńskiej- malarki, portrecistki, coacha. Jej obrazy są wyrazem fascynacji szeroko pojętą kobiecością.

Ponadto odbędzie się pokaz marki Cybex, producenta luksusowych fotelików samochodowych, nosidełek i wózków. Zostaną zaprezentowane kolekcje: Jeremy Scott, „Butterfly” oraz „Birds of paradise”.
Dla uczestników przygotowano także warsztaty i wiele konkursów, organizowanych co godzinę, w których do wygrania będzie mnóstwo wspaniałych produktów!
O przekąski zadba Dziki ryż.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny!
Już dziś serdecznie zapraszamy:)

Szczegóły: www.ohme.pl/lifestyle/kobieca-strona-mocy-odkryj-z-nami-wyzszy-poziom-kobiecosci-vol-2/